16 вересня 2022 року було запущено виробництво з виготовлення вушних бирок для ідентифікації великої рогатої худоби

Офіційне відкриття виробництва з виготовлення вушних бирок для ідентифікації великої рогатої худоби було проведено за участі начальника управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької обласної державної адміністрації Олега Омелянюка, заступника Голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Юрія Завальнюка, директора Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Юрія Зоца, першого заступника Миколи Єрмакова та працівників підприємства.

Протягом останніх трьох років Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» впровадило повний цикл власного виробництва вушних бирок для великої рогатої худоби та їх лазерного маркування, що дало можливість забезпечити власників тварин високотехнологічною биркою європейського зразка та значно пришвидшило терміни поставок замовлень  суб’єктам господарювання.

Жовто блакитне забарвлення, наявність унікальних візуальних маркерів, а також неможливість повторного використання таких бирок та складність їх підробки, роблять даний засіб ідентифікації великої рогатої худоби ідеальним інструментом для забезпечення простежуваності на який заслуговує Україна.

Власне виробництво та значне зниження собівартості виготовлених бирок забезпечують незалежність Підприємства від сторонніх виробників а також прибирає будь-які корупційні ризики та маніпуляції в цій сфері.

З початку відкритої військової агресії Російської Федерації проти України виробничий підрозділ Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» було перенесено в режимі релокації виробництва до Камянець-Подільського.

Запуск виробництва створить додаткові робочі місця на території Хмельницької області, збільшить економічний ефект у розвитку виробничого потенціалу регіону.

Унікальне обладнання створене на замовлення підприємства здатне виробляти не менше 3 млн. вушних бирок на рік, що повністю забезпечує річну потребу у засобах ідентифікації для ідентифікації великої рогатої худоби.